Приватний заклад "Харківський Християнський Ліцей  "Початок мудрості"

Україна, 61064, Харків, вул. Юрія Паращука, 6.  тел.+380 67 577 90 39  

E-mail: bw-school@ukr.net  Youtube-канал

Галерея

Останній день чверті

 

У Харкові дощ...☔

Дощ не є перепоною для проведення цікавих уроків. Навіть коли думки вже про канікули..

Учні 5-А класу простежили за дощовими краплинами, за змінами в природі восени й навчилися писати твори. До того ще й супроводжувати свої тексти власними фотографіями, зображеннями, малюнками, які ілюструють їхні роботи.

Правило діє: творчий учитель - творчі учні!))

 

Суперагенти у 5-А класі

Учні 5А сьогодні були СУПЕРАГЕНТАМИ????: шукали звуки, які змінювали свою подобу (глухі ставали дзвінкими, а дзвінкі - глухими), не допускали порушення правил м'якості звукам, які не мають права бути м'якими.
Тож учні - СУПЕРАГЕНТИ встановили , що фраза ,,як чуємо - так і пишемо'' - помилкова‼️
Вивчаймо українську разом і весело! Бо вона - наш оберіг та ідентифікатор!????????
 

Урок Основ християнської етики в 1-А класі

"Уроки мудрості від царя Соломона" під керівництвом Марини В'ячеславівни допоміг найменшим ліцеїстам розібратися у важливих життєвих питаннях.????
Згадуючи історію життя царя???? Соломона, учні розбирали різницю між поняттями "розум" і "мудрість".
Зробили висновок: ????розум ми тренуємо, коли навчаємось, а мудрість - це вміння користуватися цим розумом на добро. Це вміння є Божим даром, який Він дасть, якщо просто попросити.????
 

Чи надихає вас краса і досконалість природи?

Ми навчаємо наших учнів спостерігати природу, де б вони не були, дякувати Богові за красу творіння і знаходити натхнення у досконалості творіння!))
Так, як це вміє робити учень 4-А класу Володя С.????????
 

Ми готуємось до Великодня!

Ми готуємось до нашої Перемоги!
????????????????
 
Привіт усій родині від директорки закладу пані Оксани Горяєвої❤️????

Українська весна з 3-А класом

Ось що означає єдність!!! ????
Весняний флешмоб для настрою і позитиву вирішили зробити наші третьокласники зі своєю вчителькою Оксаною Миколаївною.????????
Не змовляючись, майже всі сфотографувались з гілочками - які стали символом весни!
????????????
Була лише умова: в одязі жовтий чи зелений колір та якась асоціація з весною!

Що спільного між роботами та солодощами?

 
Юні дослідники з 3-А класу разом зі своєю вчителькою Оксаною Миколаївною розв'язували дуже важливу проблему:
"Що спільного між роботами та солодощами?"
???? Це з якого боку на все подивитись! ????
???? Роботи допомогають робити смаколики! ????
???? Діти люблять гратися з першими і їсти друге! ????
???????? А нещодавно на уроці літературного читання ми мали змогу не тільки дізнатись щось нове про те та інше, а й познайомились з різними літературними героями: братами солодкоїжками, Малюком, який робив робопесика, робопташку та інших)))
А потім і самі вирішили сконструювати свого робота, який робить щось КОРИСНЕ! ????????????
Також розповіли один одному про КОРИСНІ!!! солодощі, які любимо смакувати!!! ???? Тут був і зефір і звісно чорний шоколад, пастила і марципан, льодяники з ізомальту, та яблука з сирками! ???????????????? ????
Тож ми продовжуємо знайомитись з чудовим світом літератури та одночасно знайомитись один з одним!!!
 
 

Навчання дітей з особливими потребами

Навчання дітей з особливими освітніми потребами дистанційно - велика відповідальність, виклик, який простим професіоналізмом не подолати. А навчання їх дистанційно у воєнний час ????????потребує від учителя і професіоналізму, і душевних сил, і творчості, і гнучкості, і любові!
????‍????????‍????❤️
Наразі у нашому ліцеї навчаються 38 учнів з особливими освітніми потребами, з них 18 - дистанційно, а 20 учнів - на екстернатній формі здобуття освіти. Лише один учень має змогу зустрітися з учителем на очних уроках. Інші спілкуються з учителем разом з іншими учнями онлайн, а декілька на індивідуальних уроках.
Головні наші помічники - батьки!❤️ Ми дуже їм вдячні за їхню працю, підтримку, увагу і наполегливість, з якою вони долають труднощі і проблеми цього часу.
Але який ми разом з батьками бачимо результат: досягнення і розвиток наших дітей, їх навчальні роботи і проєкти,які іноді творчі, а іноді і смачні))))????????
 

Домашні улюбленці учнів 7-А класу

Пізнавати світ природи і робити власні спостереження за нею вчаться наші учні на уроках природничих наук.
????????
Спостерігати за природою можна на прогулянках, у туристичних походах, можна навіть проводити віртуальні спостереження!) Виявляється, і вдома можна багато дізнатися про світ природи, зокрема, тварин, спостерігаючи за домашніми улюбленцями!
На біології учні 7-А класу разом зі своєю вчителькою Наталією Вікторівною, проводили таке дослідження: «Поведінка домашньої тварини». Свої спостереження діти оформили у вигляді невеличкої статті або презентації. У кожному дослідженні відчувається любов господаря до свого пухнастика❤️
А головне, наші родини не полишили своїх улюбленців у воєнний час, вони потурбувались про їхню безпеку і комфорт!????????
 

Наші маленькі садівники та городники

Якщо є бажання чимось займатися, то з'явиться й час⏳. Перевірено!☝️
У нас все починалося із цибульки ??...а даалі?: часник?, перець?️, смородина?, кавуни?, трав'янчик у вигляді бегемотика?, їжачка?. Дуже цікаво виявилося спостерігати за розвитком живих організмів, оцінювати їх ріст та зміни? ?
Турбота ➡️ відповідальність - це приємно, цікаво та пізнавально✅?
Працював, відкривав і турбувався про рослини 2-А клас❤️ зі свою вчителькою Інною Леонідівною❤️
 
 

Проєкти учнів 5-А класу з предмету "Технології"

У нашому ліцеї ми не розділяємо навчальні предмети на важливі і не дуже. Все, що роблять діти самостійно, усі висновки, які роблять, усі відкриття і розв'язання проблем - це шлях розвитку, зростання, набуття життєвого досвіду!??
І справа вчителя спрямувати учня, дати йому базову інформацію та інструменти, навчити робити вибір і відповідати за нього.
?‍?♥️
Завданням було оформити кухонну дощечку своїми руками в доступній учневі технології, про які дізналися від учительки Марини В'ячеславівни.
Більшість учнів використали техніку декупаж, але обрали різні за стилем дизайн.?️?️?
А на першому виробі бачимо вміння випалювати по дереву! А це вже вищий пілотаж!))
???????
При проектуванні роботи над виробами разом з учителькою обговорювали засади міні- маркетингового дослідження.
Головним на уроках "Технології" є не лише навчити певним технологіям створення виробу, але розвинути фантазію учнів і вміння створювати красу з тих матеріалів, що є. А ще краще - давати друге життя виробам і матеріалам, цим самим зменшуючи екологічні загрози нашій планеті! ??
 

Канікули з книгою

Канікули завершилися... Два тижні пролетіли дуже швидко!)) Святкові події закрутили і дітей, і дорослих!??????✨???‍?⛷️?
Але канікули не тільки про красиве, але й корисне. Тому Наш веселий 3-А провів челендж - "Канікули з книгою". Тон завдала вчителька Оксана Миколаївна, а діти з радістю підтримали!))
Подивіться, яка прекрасна бібліографія склалася!??

 

 

Різдвяні історії з 5-А класом

Сімейний вечір у 3-А класі

Різдво - сімейне свято, тож ми вирішили зібратися нашою шкільною родиною 3-А, який зараз розпорошений по всій Україні та за її межами, нехай онлайн, але усі разом! ?
Згадуючи день народження Господа Ісуса Христа, ми роздумували, що таке Різдво, хто є Іісус для нас, згадали тих, хто був причетний до цього дня, а саме янголів! Бо саме архангел Гавріїл сповістив добру звістку Марії, потім Йосифу, через певний час багато янголів з'явилось пастухам, а потім ще багато разів з'являлись то Йосифу, щоб врятувати Ісуса, то Самому Христу!
?♥️
А на згадку про наш сімейний вечір ми зробили свічки-Ангелів, як згадку про тих, хто служать Богу, допомагають людям та захищають їх! А ще ми слухали чудові виконання відомих різдвяних пісень, пісню-молитву, розказували один одному, як готуємось та святкуємо це свято вдома!
Тішило те, що, незважаючи на відключення світла, на зайнятість або навіть погане самопочуття, всі мами доєдналися до своїх дітей, щоб провести цей час разом! Нехай вся слава буде Богу!!!
??????
З прийдешніми святами - Різдвом Христовим та Новим роком - усіх вітають учні 3-А класу та їхня вчителька, Оксана Миколаївна Лабунець.
 
 

Вечір до Різдва у 7-А класі

Сімейний вечір до Різдва у класі, де класний керівник - вчитель музики і керівник шкільного хору "Гармонія", не може обійтися без музики і творчості!
❤️?✨?????
Разом з Катериною Олександрівною Капустенко та 7-А класом?
 
"Доречі, різдвяна свічка є символом перемоги над злом, тому ми з молитвою запалили різдвяні свічки і звичайно віримо в перемогу!
А кожна родина отримала свої завдання, одним з яких є зробити добро комусь, а кому саме допомогла наша різдвяна лотерея)"
 
 

Сімейний вечір в 1-А класі

У нашому ліцеї є чудова традиція. На протязі навчального року ми зустрічаємося класними родинами на сімейні вечори, які дарують нам позитивні емоції, тепло та згуртовують ще більше. Цього роцу перший родинний сімейний вечір з першачками пройшов незвичайно - онлайн.
Ми підлаштовуємося під реалії і коли ми хочемо щось зробити, нас не можна зупинити. Усі разом ми зробили чудові зимові поробки, поділилися спогадами і, взагалі, гарно провели час)))
Чекаємо на мирний час, коли зможемо такі вечори проводити в оффлайн режимі, а сьогодні дякувати Богові за те, що живі, за те, що є тепло і є інтернет і все одно можемо зустрічатися та спілкуватисяУ нашому ліцеї є чудова традиція. На протязі навчального року ми зустрічаємося класними родинами на сімейні вечори, які дарують нам позитивні емоції, тепло та згуртовують ще більше. Цього роцу перший родинний сімейний вечір з першачками пройшов незвичайно - онлайн.
Ми підлаштовуємося під реалії і коли ми хочемо щось зробити, нас не можна зупинити. Усі разом ми зробили чудові зимові поробки, поділилися спогадами і, взагалі, гарно провели час)))
Чекаємо на мирний час, коли зможемо такі вечори проводити в оффлайн режимі, а сьогодні дякувати Богові за те, що живі, за те, що є тепло і є інтернет і все одно можемо зустрічатися та спілкуватися!

  

Мультиплікаційні герої завітали до 1-А класу

Дистанційне навчання в першому класі має свої переваги та сильні сторони. В першу чергу це стосується сучасних умов. Щоб наші уроки були ефективними та цікавими до нас на уроки часто приходять мультиплікаційні герої, які допомагають нам навчатися та відпочивати.

 

 

Підготовка до нового навчального року триває!

За традицією, педагоги зустрілися на нараді при директорі, яка відбулася онлайн, де розглянули важливі моменти щодо підготовки до освітнього процесу:
✅ Нормативні документи, які регламентують початок 2022/2023 навчального року;
✅Нормативні документи впровадження Нової української школи у базову освіту (5 клас);
✅Нормативні документи щодо вихованого процесу у закладах освіти;
✅Подальші кроки у розробці та ухваленні навчальних програм на основі модельних програм з предметів для 5 класу;
✅ Впровадження в освітній процес інформаційну педагогічну платформу HUMAN.
Також педагоги були проінформовані про серпневі організаційні та педагогічні плани.
Ця нарада, наче ковток мирного часу, повернула життя колективу у звичний режим! Вчительська спільнота в усі часи історії нашої країни була тим підґрунтям, що дає зростати майбутньому поколінню нашої держави! ??
І нині освітяни тримають стрій!

Випускний у 4-А класі

Сьогодні у нашому ліцеї випуск учнів 4-А класу... ???
Ніщо не змогло відірвати нас одне від одного: ні воєнне лихоліття, ні сотні і тисячі кілометрів в місцях тимчасового перебування, бо нас єднає любов один до одного❤️
Вітаємо наших випускників початкової школи! ?Хай Господь благословить вас, любі діти, розвивати свої найкращі якості, які ви нам показали протягом чотирьох років навчання: дружбу, працелюбство, творчість і вдячність!
?Ми будемо чекати на ваше повернення до ліцею!

Випускний 9-А класу

Сьогодні у нас насичений, хвилюючий і урочистий день!
Сьогодні, крім свята Останнього дзвоника, ми випускаємо учнів 9-А класу, які здобули базову загальну середню освіту!❤️?❤️?❤️
Енергійний, вмотивований, інтелектуальний, допитливий, добрий, турботливий і творчий, наш любий 9-А клас! Ми вас вітаємо із отриманням першого документу про освіту!???
Бажаємо вам успіхів на вашому шляху самовизначення, стати професіоналами, майстрами своєї справи. Хай Господь? допоможе вам виконати вашу місію! Не забувайте, якого ви роду, яку землю ви отримали у розпорядження! Ви - надія України, її найближче майбуття!❤️??

Літературне читання у 4-А класі

Що може привнести до розвитку дитини звичайний урок літературного
читання у 4 класі?
  • Засвоєння системи знань та способів аналізу художнього твору))
  • Вплив на розвиток інтелекту учнів та формування їх життєвих компетентностей))
  • Розвивиток пізнавального інтересу до предмету та читання книг))
  • Виховання оригінального латерального мислення))
  • Формування навичок колективного спілкування, толерантності.
Сьогодні це було реалізовано у 4-А класі завдяки технології розвитку латерального мислення при вивченні теми "Казка про стрітення"! І родзинкою уроку була робота в групах за допомогою «6 капелюхів»?????⛑️
А головне - творчий підхід і професіоналізм вчительки початкових класів Яковенко Юлії Володимирівни!♥️?
 

Дослідники

Наші першокласники вже на уроках ведуть себе як справжні, на всі ?, дослідники. Звичайно, під науковим керівництвом своєї першої вчительки Інни Леонідівни ?‍?
Сьогодні вони проводили дослід з водою і фарбами (жовтою та синьою), спостерігали, чи може вода самостійно порожувати і що їй у цьому допомагає!)) В результаті вдалого досліду кольорова вода "подорожувала" в сусідню ємність, змішувалася і утворився зелений колір??
ЦЕ НАУКОВИЙ ПРОРИВ!!! Таку технологію можна використати у кулінарії, змішуючи каву з молоком, не докладаючи зусиль!)))))
????
Хочете долучитися до веселої науки? Мерщій до нас!!!!!!
 

Класна година у 6-А та 7-А

 
Школа, як відомо, дає не лише знання, а й докладає зусилля для всебічного розвитку дитини.
Управління грошима ?????? - одна з основних навичок, яка потрібна людині протягом дорослого життя.
На класній годині учні 6 та 7 класу ознайомилися з історією виникнення грошей, основними елементами грошової культури у різних країнах, розглядали їхню роль у повсякденному житті та обговорювали основні питання моралі, пов'язані із використанням грошей.

А що ви знаєте про гроші?????

Дистанційне навчання у 1-А класі

Дистанційне навчання???
Чи лякає вас це сучасне, і дуже актуальне словосполучення??
Наших першачків НЕ ЛЯКАЄ!???☺️
Так сталося, що нашим першокласникам, прийшлося самоізолюватися, а значить - розпочати здобувати освіту у дистанційному форматі!
Але найменші ліцеїсти успішно приступили до такого навчання, бо це діти ХХІ століття і вони легко засвоюють роботу з гаджетами!!! ?️?
Час пролетів непомітно, скоро останній день таких занять: 7 лютого друзі зустрічаються у ліцеї!♥️♥️
Дякуємо вчительці 1-А класу Інні Леонідівна за цікаві уроки та спілкування!♥️?
Дякуємо батькам першокласників за моральну і технічну підтримку дистанційних занять!♥️?
 

Трудове навчання у 5 класі

Сучасне трудове навчання у шкільному віці відбувається через оволодіння різноманітними технологіями і, в основному, з використанням методу проекту.
Який шлях пройшли п'ятикласники опановуючи тему виготовлення кухонної дощечки технікою "Декупаж"?
1. Етап роботи - підготовки деревини до роботи. Треба все зачистити, щоб поверхня була чистою і гладкою.
?2. Ґрунтовка поверхні акриловою фарбою.
?3. Вибір серветки для декору. Кожен обирає, що подобається за своїм смаком.
?4. Наклеювання серветки або окремих деталей на поверхню.
?5. Акриловою фарбою прикрашаємо недоліки, додаємо кольору своїй дощечці.
?6. Заключний етап покриваємо акриловою лаком.
Залишається тільки подарувати дизайнерський виріб близьким та рідним.
Діти самостійно вчилися працювати з деревиною, обробляти та очищувати поверхню.
Використовували свої задуми для вибору композиції. Самостійно компанували, вирізали і клеїли тонкий верхній шар серветки
Вчилися працювати акриловими фарбами, лаком. Результат був неперевершений!
 
 
 

Засновник ліцею - В'ялов Олександр Олександрович та його сім'я

 

Проект "Зимові фантазії"

Сьогодні останній день першого місяця 2022-го року... Це був чудовий зимовий сніжний місяць, таких давно не було.?️❄️?️

Він подарував і дітям, і дорослим веселі свята та зимові розваги⛷️??
Наші учні 4-А класу на згадку про цей прекрасний місяць зробили проєкт "Зимові фантазії!)) ?

 

Група подовженого дня в початковій школі

 Що роблять наші найменші учні після уроків? 

Ідуть на веселу прогулянку!!! І прекрасно, що така сніжна зима, бо дає можливість накататися на гірці!

Ото де сміх, фізкультура і задоволення!

Просто декілька кадрів навчального процесу...

Просто декілька кадрів з уроків... Старшокласники!

 

 

Використання ігрових форм та методів роботи на уроці англійської мови у 10-А класі для закріплення та узагальнення лексичного матеріалу з теми "Natural disasters".

Детальніше...

Календар України. Українське ділове мовлення

Новини

Відобразити більше Завантаження... NO MORE ITEMS