Приватний заклад "Харківський Християнський Ліцей  "Початок мудрості"

Україна, 61064, Харків, вул. Юрія Паращука, 6.  тел.+380 67 577 90 39  

E-mail: bw-school@ukr.net  Youtube-канал

Новини

 

 

Запрошуємо до нас на навчання!!!

Перший у Харкові приватний підземний освітній простір‼️

 Харківський християнський ліцей "Початок мудрості" разом з партнерами Дитячий центр "LittleSmart"‼️

Запрошуємо учнів 1-4 класів та дошкільнят на навчання та дошкільний розвиток у справжньому бомбосховищі, яке розташоване за адресою: Проспект Героїв Харкова , 118.

Метро Героїв Харкова 

Метро Завод ім.Малишева

 

Запис та консультації за телефонами:

✅Дошкільна освіта

+380990135580 

✅Початкова освіта 

+380504000944

 

@littlecmart35

@schoolpm_kh

Сьогодні пролунав Останній дзвоник у 2023/2024 навчальному році для наших першокласників, які навчалися за сімейною формою здобуття освіти!

Діти разом із своєю вчителькою Юлією Володимирівною зустрілися з директоркою ліцею Оксаною Валеріївною. 

Першокласники показали, чого вони навчились і про що дізнались, відгадуючи загадки про букви, цифри, природу та навчальне приладдя!

І наші найменші школярі з успіхом розгадали практично всі загадки!

Молодці

І головне, що кожний зміг дати Останній дзвінок!

Запрошуємо до нашого ліцею учнів 1-11 класів!

16 травня - День Вишиванки!

 
 
А ви знали, що вишиванка це не просто красивий національний одяг, частина історично-культурної спадщини українського народу, але й засіб ідентифікації мешканця певної місцевості України?
 
У кожній частині нашої країни вишиванці був притаманний свій орнамент, кольорова гама і символізм. Основою цього стало розмаїття української природи, традицій, міфології та етнічних груп
 
Бережіть свої звичаї!
Досліджуйте, дізнавайтесь та передавайте наступним поколінням надбання свого народу!
 
З Днем вишиванки!

Тиждень безпеки дорожнього руху

 
13 по 19 травня 2024 року учні нашого ліцею долучились до Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху. Проведено виховні години у 6 і 10 класах з основ безпеки дорожнього руху та попередження травматизму внаслідок дорожньо-транспортних
пригод в рамках національного проєкту «Безпечна країна».
А щоб дітям було і корисно, і цікаво, провели онлайн квест, який дав змогу перевірити, як учні знають основні правила і вміють їх виконувати у своєму повсякденному житті.
 
Чи знаєте ви, хто і коли придумав світлофор?????
 
А в якому українському місті він запрацював вперше?????
 
Сьогодні з учнями 5 класу в рамках Тижня безпеки дорожнього руху було проведено годину спілкування, під час якої були знайдені відповіді на ці та інші питання!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Хлопці 3-А класу вирушили у подорож через віртуальний світ, де їх чекали цікаві завдання.
????????????????
Разом із своєю вчителькою учні уявили, що вони — відважні дослідники, які стали частиною віртуального квесту, який поділено на шість станцій з правилами дорожнього руху.
Перед мандрівниками постала задача – пройти квест до кінця і виконати на відмінно завдання.
????????
Звісно ж, було цікаво і весело, тому результати роботи сподобалися усім учасникам!????
 
 

8 травня - День пам'яті та примирення.

День пам'яті та примирення — пам'ятний день в Україні, який припадає на 8 травня, річницю повторного підписання акту капітуляції нацистської Німеччини.
Згідно з Указом Президента України, підписаним у 2015 році, метою цього дня є "гідне вшанування подвигу українського народу, його видатного внеску у перемогу антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення шанування всім борцям проти нацизму".
Офіційне гасло пам’ятних заходів – “1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо”. Символом Дня пам’яті та примирення з 2014 року є квітка маку. ЇЇ графічне зображення є своєрідною алюзією: з одного боку воно уособлює квітку маку, з іншого – кривавий слід від кулі.
8 травня 1945 року Антигітлерівська коаліція офіційно ухвалила "Акт про беззастережну капітуляцію" Збройних сил нацистської Німеччини. Акт був підписаний ще 7 травня у Реймсі (Франція), проте ратифікований наступного дня в Берліні. З цієї нагоди 8 травня 1945 року у багатьох містах Європи та США було проведено багатолюдне святкування.
Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 22 листопада 2004 року, присвяченій 60-й річниці закінчення Другої світової війни в Європі, проголошено присвятити пам'яті жертв цієї війни Дні пам'яті та примирення, які відзначаються 8 та 9 травня.
????????????День пам'яті і примирення українцями цьогоріч сприймається ще болючіше. Ми пам'ятаємо всі втрати Другої світової війни і згадуємо тих, хто віддав життя за рідну землю на всіх фронтах тієї війни, розв'язаної двома кровожерливими режимами.
А тепер знову, українці ціною власного життя захищають свій дім від окупанта у обличчі одвічного ворога — московської імперії.
Перемогли нацизм гітлерівський, позбавилися від ярма комуністичного, переможемо і рашистів кремлівського карлика! Україна неодмінно переможе! Слава Україні та нашим героям!

Для таланту немає меж і кордонів!

Талант не можна стримати і заборонити!
Наша Анюточка з 2-А класу продовжує збирати перемоги і відзнаки у музичних конкурсах, географія яких шириться!
????????????
Тернопіль, Австрія, Німеччина... Дякуємо, Анюточко, що наша рідна українська мова звучить не тільки в Україні!✌️✌️✌️
 

"The HALO TRUST" провели урок Безпеки для учнів початкової школи

Дуже важлива тема на Харківщині - створення безпечних умов для життя наших дітей.????????
Однією із складових безпеки життєдіяльності є профілактична робота з інформування щодо мінної небезпеки на українських землях та формування навичок безпеки життєдіяльності.
⛔⛔⛔
17 квітня у нашому ліцеї для учнів 1-4-х класів пройшов онлайн Урок безпеки за темою: "Ризики, які пов'язані з вибухонебезпечними предметами". Дякуємо гуманітарній організації "The HALO TRUST" в особі представниці Ганни Труш за урок та цікаві матеріали!
????????????????
Тепер наші найменші школярі дізналися від спеціалістів, які очищають нашу землю від небезпечних залишків війни, про підступність і види вибухонебезпечних предметів. І чітко відпрацювали та запам'ятали алгоритм дій при зустрічі з небезпекою та телефони, за якими треба звернутися за допомогою!
Хай Господь береже усіх нас!
 
 
 
 
 
 
 

Урок Безпеки для учнів 5-11 класів від "The HALO TRUST"

Багато дітей Харківщини зазнали поранень та травмувань під час обстрілів з боку окупантських військ. Нажаль, багато загинуло...❤️‍????????
І задача дорослих вберегти підлітків та молодь від неправильних дій при виявленні вибухонебезпечних предметів, якими усіяна українська земля на прифронтових територіях.
Однією із складових безпеки життєдіяльності є профілактична робота з інформування щодо мінної небезпеки на українських землях та формування навичок безпеки життєдіяльності. Розвіяти міфи щодо небезпечних предметів, надати мудрі рекомендації щодо поведінки, яка збереже здоров'я і життя - така мета Уроку безпеки за темою: "Ризики, які пов'язані з вибухонебезпечними предметами", який проведено онлайн для учнів 5-11 класів 17 квітня.
Дякуємо гуманітарній організації "The HALO TRUST" в особі представниці Ганни Труш за урок та цікаві матеріали!
????????????????
Матеріали, представлені у презентації, від спеціалістів, які очищають нашу землю від небезпечних залишків війни, про підступність і види вибухонебезпечних предметів викликали зацікавленість підлітків. Учні відповідали на питання, демонструючи свої знання з теми, чітко відпрацювали та запам'ятали алгоритм дій при зустрічі з небезпекою та телефони, за якими треба звернутися за допомогою!
Хай Господь береже усіх нас!
 

Любі діти! Шановні батьки!

Ми зараз проходимо важкий період: остання навчальна чверть без регулярної подачі електрики! І вчителі, і учні днями не можуть бути на уроці...
Дорогоцінні наші, не хвилюйтеся, не нервуйте, бо ми це вже проходили у 2022/2023 н. році. Але ми встояли, наші вступники склали тести і вступили до вищих закладів освіти.
Дотримуйтесь таких правил:
???? Своєчасно повідомляйте у класну групу Телеграм про відсутність електрики
???? Слідкуйте за подібними повідомленнями від вчителів
????При наявності інтернету, самостійно працюйте з матеріалими, розміщеними у Заняттях в Human.
???? Виконуйте тренувальні завдання, заплановані вчителем для Заняття
???? Питання щодо самостійно опанованого матеріалу задавайте вчителю в особистому повідомленні
????Якщо вчитель запрошує на консультацію після уроків, підключайтеся, використайте цю можливість для більш якісного оволодіння темою.
Любі батьки, ми сподіваємось і на вашу підтримку такого екстремального, але не менш важливого освітнього процесу!
❤️
І головне, пам'ятайте: лише своїми правильними і спокійними діями, працелюбством і відповідальністю ми не залишимо шансів нашим ворогам зруйнувати ваше майбутнє і майбутнє України!
????????
Хай Господь береже усіх нас!
 
 
 

Весняні канікули

⌛ Сьогодні добігають кінця весняні канікули!
Наші учні вміють гарно вчитися і гарно відпочивати!
Активність - наш тренд!!!
????⛹️????????????
 
 

НМТ-2024: РЕЄСТРАЦІЯ ЗА ДОПОМОГОЮ ЗАСТОСУНКУ ДІЯ

Відтепер охочі зареєструватися для участі в НМТ під час створення персонального кабінету мають змогу скористатися мобільним застосунком Дія. Для цього достатньо мати ID-картку або закордонний паспорт у Дії.

Ця опція стала доступною завдяки спільним зусиллям команди IT-фахівців Українського центру оцінювання якості освіти та команди Дії.

Зі створення персонального кабінету за допомоги  спеціального сервісу, розміщеного на вебсайті УЦОЯО, розпочинається реєстрація для участі в НМТ. Перший крок, а саме введення особистих даних (реєстраційного номера облікової картки платника податків (РНОКПП), прізвища, імені, по батькові (за наявності), дати народження, даних документа, що посвідчує особу), можна зробити за допомоги застосунку Дія або шляхом самостійного заповнення форми в реєстраційному сервісі.

Реєстрація з використанням застосунку Дія пришвидшить процес проходження цього кроку. Учасникові достатньо через Дію надіслати копію цифрового паспорта — персональні дані, необхідні для реєстрації, будуть завантажені до сервісу реєстрації автоматично. Крім того, не потрібно буде додатково завантажувати копії паспорта та картки платника податків вручну.

З’ясуймо, як це зробити. Зайшовши на сторінку спеціального сервісу «Реєстрація для участі в НМТ», після ознайомлення із запропонованим документами натисніть на кнопку «Розпочати реєстрацію», потім  виберіть опцію «Створити за допомогою Дії», далі натисніть на QR-код або відскануйте його камерою смартфона, на якому встановлена Дія та підтвердіть відправлення копії паспорта Дія.Підписом. 

Далі в сервісі реєстрації залишається заповнити коротку стандартну форму, зокрема: 

  • зазначити контактну інформацію, 
  • обрати категорію «випускник поточного року» або «випускник минулих років»
  • указати навчальний предмет на вибір серед запропонованого переліку, 
  • вибрати населений пункт в Україні, де плануєте перебувати в дні проведення іспиту, чи населений пункт за кордоном, де бажаєте пройти НМТ, 
  • завантажити копію документа про освіту (якщо ви випускник 2024 року — завантажити довідку з місця навчання,  якщо закінчили школу в попередні роки — копію атестата чи свідоцтва про повну загальну середню освіту). 

Після цього обов’язково треба натиснути відповідну кнопку в сервісі, щоб ваші дані пішли на обробку до регіонального центру оцінювання якості освіти.

Персональний кабінет є каналом вашої комунікації з регіональним центром оцінювання якості освіти: тут ви отримаєте повідомлення про успішну реєстрацію. До речі, відтепер і вхід до персонального кабінету можливий за допомогою Дія.Підпису. Для цього відкрийте сторінку персонального кабінету, виберіть варіант “Вхід за допомогою застосунку Дія”, натисніть на QR-код або скануєте його камерою смартфоном, на якому є Дія, та пройдіть перевірку за фото.

Якісна освіта в безпечних умовах - наша мета!

Запрошуємо на навчання (офлайн!) учнів 1-4 класів!
Для ваших дітей:
- професійні, досвідчені і творчі педагоги
- за бажанням батьків умови повного дня (з 8:30 до 18:30)
- дотримання державних стандартів освіти з можливостями додаткового розвитку
- комфортні, безпечні умови навчання (є захисна споруда)
- формування дружнього дитячого колективу, цікаве наповнення позаурочного часу, творчі майстер-класи, яскраві свята

Довідки за тел.
0675779030 Телеграм 
0504000944 Вайбер
Оксана Валеріївна

Сімейні вечори - це традиція нашої школи.

Сім'я - найголовніше, що є у дитини, тому навіть дистанційно ми не порушуємо цю традицію!
Тема вечора у 6- А класі - «У дружньому колі родини».
Мета зустрічі актуальна, як ніколи:
• виховувати у дітей шанобливе ставлення до батьків, свого народу, рідної домівки, Батьківщини;
• вчити дітей бути відповідальними, справедливими, милосердними;
• формувати в дітей високі моральні та духовні якості громадянина;
• закладати в дітях бажання виявляти увагу й повагу до рідних.
Під час зустрічі діти разом з батьками читали та обговорювали твори великого педагога та письменника Василя Сухомлинського, який створив цікаві казки, оповідання, притчі та виховував у дітей почуття любові до близьких, до рідної домівки, до Батьківщини. Діти взяли участь у бліц-опитуванні «Що означає бути добрим сином, доброю дочкою своїх батьків?»
Діти та батьки змагались у конкурсі «Народ скаже, як зав’яже», спільно шукаючи правильне поєднання слів у мудрі народні прислів’я про родину, про виховання дітей.
????????????????????
На вечорі звучали пісні українських виконавців про родину, про любов до тата і мами, до рідної землі. Українська пісня нагадує, щоб кожен з нас дорожив своїми батьками, думав про них, був поруч у складну хвилину, бо вони вчать порядності, мужності, любові. Вчать своїм особистим прикладом.
У конкурсі «Мікрофон» діти продовжували речення «Я поважаю батьків за те, що…», а батьки продовжували речення «Більш за все я ціную в своїй дитині…». Це було так щемно і хвилююче, бо діти і батьки сказали один одному багато теплих і потрібних слів. Заклопотані повсякденними справами, ми часто не знаходимо на це часу. А такі слова так нам всім потрібні: і дорослим, і дітям – це слова любові, підтримки, вдячності, взаємоповаги.

Календар України. Українське ділове мовлення

Новини

Відобразити більше Завантаження... NO MORE ITEMS