Приватний заклад "Харківський Християнський Ліцей  "Початок мудрості"

Україна, 61064, Харків, вул. Юрія Паращука, 6.  тел.+380 67 577 90 39  

E-mail: bw-school@ukr.net  Youtube-канал

Новини

 

 

Педагогічний ретрит "Християнська освіта-2024"

Програма Педагогічного ретриту - 2024 дуже насичена!

Є в ній час для духовного розвитку, для методичного зростання.

Але є час для знайомства з місцевим гуцульським побутом, ремеслами та традиціями!

Ділимось своїм досвідом, черпаємо педагогічні родзинки від колег інших християнських закладів освіти, надихаємось, мотивуємось...

Релаксуємо в оточенні краси і пишності Божого творіння на Гуцульщині, недалеко від Верховини!

 

Дякуємо наших друзів з організації ОГО (Нідерланди) за всіляку підтримку та турботу!

Форми навчання у ліцеї "Початок мудрості"

Хочемо повідомити, що наш ліцей "Початок мудрості" вже 3 роки має досвід організації різних форм здобуття освіти.

 Денна форма здобуття освіти (з 1 вересня 2024, офлайн + онлайн відеоучасть у занятті)

  1. Це звична для вас форма, коли діти присутні у класі та здійснюється відеотрансляція уроків для тих учнів, які не в Харкові, освіта здійснюється педагогами закладу освіти. Розклад, режим, контроль здійснюється безпосередньо адміністрацією закладу освіти.
  2. У випадках, коли освітній процес з об'єктивних причин не може здійснюватися у приміщенні закладу (карантин з високим рівнем небезпеки, воєнні дії з високим рівнем небезпеки), освітній процес тимчасово здійснюється у дистанційному режимі в прямій трансляції. При цьому проводяться різні форми оцінювання, індивідуальні консультації, години спілкування з класними керівниками тощо.
  3. Можливість користуватися онлайн-сервісами HUMAN дає доступ і дитині, і батькам до електронного журналу (особистої сторінки дитини), щоденника (розклад, завдання, події), розроблених уроків (навчальні відео, тематичні презентації, алгоритми просування в темі, завдання тощо).
  4. Вартість денної форми навчання у 2024/2025 році встановлюється у розмірі:

- офлайн - 60 000 грн на рік

- онлайн – 40 000 грн на рік

 За договором передбачено можливість щомісячної оплати на 10 або 12 місяців.

Сімейна форма здобуття освіти.

  1. Освітній процес здійснюється вдома. Організація навчання, режим і розклад навчання здійснюється і розробляється батьками (приклад розкладу надається).
  2. Заклад надає батькам і дітям можливість користуватися онлайн-сервісами HUMAN. Дає доступ і дитині, і батькам до електронного журналу (особистої сторінки дитини), щоденника (розклад, завдання, події), розроблених уроків (навчальні відео, тематичні презентації, алгоритми просування в темі, завдання тощо).
  3. З учнями проводяться один раз на місяць консультації з предметів навчального плану, крім фізкультури, трудового навчання та мистецтв. За бажанням батьків, консультацію з одного предмету, який дитина успішно вивчає самостійно, можна замінити на консультацію з іншого предмету, збільшивши таким чином кількість консультацій з цього предмету.
  4. Учні та батьки після консультацій отримують рекомендації для допомоги у навчанні.
  5. Оцінювання навчальних досягнень учнів проводиться 2 рази на рік у вигляді контрольних тестів: за І семестр - у грудні, за ІІ семестр - у травні. Учень також має можливість разом з класом писати контрольні згідно з графіком і таким чином проходити поступову атестацію замість семестрових контрольних робіт.
  6. Вартість сімейної форми здобуття освіти 18 000 за навчальний рік з можливістю помісячної оплати (на 10 місяців).
  7. При необхідності батьки можуть замовляти додаткові консультації з окремих предметів (за додаткову оплату 150 грн за індивідуальну консультацію, 75 грн за групову).

Екстернатна форма здобуття освіти

  1. Освітній процес здійснюється вдома. Організація навчання, режим і розклад навчання здійснюється батьками.
  2. Заклад надає батькам і дітям доступ до матеріалів, які допомагають освітньому процесу: підручники, календарно-тематичні плани, тематичні презентації, приблизний розклад занять, посилання на платформи з відеоуроками, тести для самоперевірки та приклади контрольних тестів.
  3. Консультації з учнями проводяться з кожного предмету навчального року 2 рази на навчальний рік у листопаді і квітні.
  4. Оцінювання проводиться 2 раз на рік у грудні і квітні у вигляді тестів, які вміщують в себе тематику з предметів за навчальний рік.
  5. Вартість екстернатної форми здобуття освіти 5000 за навчальний рік з повною передоплатою на початок навчання.
  6. При необхідності, батьки можуть замовляти додаткові консультації з окремих предметів відповідно за додаткову оплату 200 грн за індивідуальну консультацію. Такі консультації можуть здійснюватися протягом навчального року за попереднім плануванням на місяць і попередньою оплатою цих консультацій до 1 числа місяця.

Друзі! Подібні форми навчання у даний нелегкий період дадуть вам змогу залишитися членами нашого колективу, завжди розраховувати на нашу підтримку і допомогу вашій дитині, а також дають можливість за вашим бажанням перейти на іншу форму навчання!!! Бо ситуація може змінитися у будь-який момент!!!

Цей заклад освіти створений Господом і на Його честь. Тож Він не полишить ліцей, вчителів і учнів без Своєї милості і благословіння!

"Навчання офлайн (денна форма здобуття освіти) у 2024/2025 році

Набір учнів до 5-11 класів!!!

Батькам‼️

Для ваших дітей ‼️

Є вакантні місця для учнів 5-11 класів за різними формами здобуття освіти‼️

Ліцензований заклад, досвід 25 років в освіті Харкова‼️

Підберемо форму освіти незважаючи на місце перебування вашої дитини ‼️

0675779039 Телеграм 

0504000944 Вайбер

Продовжено набір!!!

Для вашої дитини форма освіти, яку обираєте ви:

✅Офлайн

✅Онлайн

✅ Сімейна та екстернат

✅Педагогічний патронат для дітей з особливими освітніми потребами

28 червня - День Конституції України

28 червня 1996 року Верховна Рада ухвалила Конституцію України. Це стало важливим етапом українського державотворення. Конституція є ядром національної правової системи. Вона фіксує головні юридичні та політичні аспекти відносин між державою та суспільством.

Конституція України 1996 року не виникла на порожньому місці. Перша відома кодифікація права на українських територіях відбулася за часів Давньої Русі і була зафіксована в “Руській Правді” (ХІ–ХІІ століття). Пошук шляхів, методів та інструментарію для оформлення і закріплення основних принципів суспільно-державної взаємодії продовжувався в наступні історичні епохи. Особливе місце в ньому займає Конституція Пилипа Орлика 1710 року. У цьому документі задекларовано основні засади розбудови демократичної держави.

Новітній конституційний процес в Україні нерозривно пов’язаний з відновленням української державності. Творення Конституції розпочалося з прийняттям Декларації про державний суверенітет 16 липня 1990 року. Процеси творення національного законодавства активізувалися з розпадом СРСР та ухваленням Акта проголошення незалежності України від 24 серпня 1991 року. Всеукраїнський референдум засвідчив підтримку проголошення незалежності України. Більшість країн світу визнали Україну суверенною державою. Тож актуалізувалося питання прийняття Основного закону. Однак протистояння між президентом та парламентом істотно затягнуло конституційний процес.

 

Конституційна комісія підготувала проєкт Конституції України. 1992-го року відбулося його всенародне обговорення і 26 жовтня 1993-го створено остаточний варіант. Далі справа тимчасово зупинилася майже на рік. У листопаді 1994 року, після дострокових президентських і парламентських виборів, нові народні обранці створили ще одну Конституційну комісію. Черговою віхою стало 8 червня 1995-го – день підписання Конституційного договору між Президентом України та Верховною Радою про організацію державної влади та місцевого самоврядування на період прийняття нової Конституції України.

 

Напередодні ухвалення Конституції, в червні 1996 року, ситуація загострилася. 26 червня Рада національної безпеки й Рада регіонів при Президентові України різко засудили будь-які зволікання з прийняттям цього документа. Президент призначив референдум щодо прийняття Конституції на 25 вересня. А наступного дня Верховна Рада України прийняла постанову “Про процедуру розгляду проєкту Конституції України в другому читанні”. І розпочався справжній марафон тривалістю майже 24 години. З них останні 14 – без перерви.

 

Це були непрості 14 годин. Серед питань, які викликали найбільші дискусії, були державні символи. Ліві категорично не погоджувалися на тризуб і синьо-жовтий стяг. Врешті депутати дійшли згоди.

 

Чимало суперечок викликало питання про статус Криму. Частина народних обранців (насамперед, праві) вважали, що достатньо обмежитися наданням півострову статусу звичайної області. Після неодноразових голосувань таки дійшли компромісу: ліві голосують за синьо-жовтий прапор, праві – за автономію Криму.

 

Нелегко вирішувалося і мовне питання: українська стала єдиною державною мовою, але Конституція гарантує вільний розвиток та використання російської й інших мов національних меншин.

 

О 09 годині 18 хвилин 28 червня 1996-го країна отримала Конституцію – першу Конституцію незалежної України. У ній було закріплено правові основи держави, її суверенітет і територіальну цілісність, основні права і свободи українських громадян. Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість, безпека визнаються найвищою соціальною цінністю.

Дивний, але прекрасний був Випуск-2024!

 
Лише одна випускниця з п'ятьох, яка весь воєнний час була у Харкові!
????????
 
Але зате яка випускниця!!! Кириленко Владислава нагороджена Срібною медаллю за досягнення у навчанні!!!
????????????????
 
Влада всі 11 років навчалась на високому рівні, проявляла свій лідерський характер і в навчанні, і в позаурочній діяльності. Успішно закінчила ще й музичну школу за класом "Фортепіано", самовдосконалювала значення з англійської мови.
У вересні 2023 року стала учасницею тренінгу для української молоді лідерських та комунікативних навичок у США, блискуче перемігши у конкурсі. Цілий місяць Влада вивчала досвід ефективного американського бізнесу, діяльності громадських організацій та державного устрою США.
Віримо, що Владу чекає життєвий успіх. Хай Господь благословить її!????
 
 

Якісна та доступна приватна освіта - не міф, а реальність‼️

Ми у Харкові і чекаємо ваших дітей‼️

Продовжуємо набір учнів до 5-9-х класів за різними формами здобуття освіти:

✅Офлайн 

✅Онлайн

✅ Сімейна 

✅ Екстернат 

✅Індивідуальна для учнів з особливими освітніми потребами

Можливість отримання української освіти для учнів, які знаходяться за кордоном‼️

Подробиці за телефонами:

0675779039 Телеграм 

0504000944 Вайбер

@schoolpm_kh

Запрошуємо до нас на навчання!!!

Перший у Харкові приватний підземний освітній простір‼️

 Харківський християнський ліцей "Початок мудрості" разом з партнерами Дитячий центр "LittleSmart"‼️

Запрошуємо учнів 1-4 класів та дошкільнят на навчання та дошкільний розвиток у справжньому бомбосховищі, яке розташоване за адресою: Проспект Героїв Харкова , 118.

Метро Героїв Харкова 

Метро Завод ім.Малишева

 

Запис та консультації за телефонами:

✅Дошкільна освіта

+380990135580 

✅Початкова освіта 

+380504000944

 

@littlecmart35

@schoolpm_kh

Сьогодні пролунав Останній дзвоник у 2023/2024 навчальному році для наших першокласників, які навчалися за сімейною формою здобуття освіти!

Діти разом із своєю вчителькою Юлією Володимирівною зустрілися з директоркою ліцею Оксаною Валеріївною. 

Першокласники показали, чого вони навчились і про що дізнались, відгадуючи загадки про букви, цифри, природу та навчальне приладдя!

І наші найменші школярі з успіхом розгадали практично всі загадки!

Молодці

І головне, що кожний зміг дати Останній дзвінок!

Запрошуємо до нашого ліцею учнів 1-11 класів!

Тиждень безпеки дорожнього руху

 
13 по 19 травня 2024 року учні нашого ліцею долучились до Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху. Проведено виховні години у 6 і 10 класах з основ безпеки дорожнього руху та попередження травматизму внаслідок дорожньо-транспортних
пригод в рамках національного проєкту «Безпечна країна».
А щоб дітям було і корисно, і цікаво, провели онлайн квест, який дав змогу перевірити, як учні знають основні правила і вміють їх виконувати у своєму повсякденному житті.
 
Чи знаєте ви, хто і коли придумав світлофор?????
 
А в якому українському місті він запрацював вперше?????
 
Сьогодні з учнями 5 класу в рамках Тижня безпеки дорожнього руху було проведено годину спілкування, під час якої були знайдені відповіді на ці та інші питання!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Хлопці 3-А класу вирушили у подорож через віртуальний світ, де їх чекали цікаві завдання.
????????????????
Разом із своєю вчителькою учні уявили, що вони — відважні дослідники, які стали частиною віртуального квесту, який поділено на шість станцій з правилами дорожнього руху.
Перед мандрівниками постала задача – пройти квест до кінця і виконати на відмінно завдання.
????????
Звісно ж, було цікаво і весело, тому результати роботи сподобалися усім учасникам!????
 
 

16 травня - День Вишиванки!

 
 
А ви знали, що вишиванка це не просто красивий національний одяг, частина історично-культурної спадщини українського народу, але й засіб ідентифікації мешканця певної місцевості України?
 
У кожній частині нашої країни вишиванці був притаманний свій орнамент, кольорова гама і символізм. Основою цього стало розмаїття української природи, традицій, міфології та етнічних груп
 
Бережіть свої звичаї!
Досліджуйте, дізнавайтесь та передавайте наступним поколінням надбання свого народу!
 
З Днем вишиванки!

8 травня - День пам'яті та примирення.

День пам'яті та примирення — пам'ятний день в Україні, який припадає на 8 травня, річницю повторного підписання акту капітуляції нацистської Німеччини.
Згідно з Указом Президента України, підписаним у 2015 році, метою цього дня є "гідне вшанування подвигу українського народу, його видатного внеску у перемогу антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення шанування всім борцям проти нацизму".
Офіційне гасло пам’ятних заходів – “1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо”. Символом Дня пам’яті та примирення з 2014 року є квітка маку. ЇЇ графічне зображення є своєрідною алюзією: з одного боку воно уособлює квітку маку, з іншого – кривавий слід від кулі.
8 травня 1945 року Антигітлерівська коаліція офіційно ухвалила "Акт про беззастережну капітуляцію" Збройних сил нацистської Німеччини. Акт був підписаний ще 7 травня у Реймсі (Франція), проте ратифікований наступного дня в Берліні. З цієї нагоди 8 травня 1945 року у багатьох містах Європи та США було проведено багатолюдне святкування.
Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 22 листопада 2004 року, присвяченій 60-й річниці закінчення Другої світової війни в Європі, проголошено присвятити пам'яті жертв цієї війни Дні пам'яті та примирення, які відзначаються 8 та 9 травня.
????????????День пам'яті і примирення українцями цьогоріч сприймається ще болючіше. Ми пам'ятаємо всі втрати Другої світової війни і згадуємо тих, хто віддав життя за рідну землю на всіх фронтах тієї війни, розв'язаної двома кровожерливими режимами.
А тепер знову, українці ціною власного життя захищають свій дім від окупанта у обличчі одвічного ворога — московської імперії.
Перемогли нацизм гітлерівський, позбавилися від ярма комуністичного, переможемо і рашистів кремлівського карлика! Україна неодмінно переможе! Слава Україні та нашим героям!

Календар України. Українське ділове мовлення

Новини

Відобразити більше Завантаження... NO MORE ITEMS