Сімейні вечори - це традиція нашої школи.

Сім'я - найголовніше, що є у дитини, тому навіть дистанційно ми не порушуємо цю традицію!
Тема вечора у 6- А класі - «У дружньому колі родини».
Мета зустрічі актуальна, як ніколи:
• виховувати у дітей шанобливе ставлення до батьків, свого народу, рідної домівки, Батьківщини;
• вчити дітей бути відповідальними, справедливими, милосердними;
• формувати в дітей високі моральні та духовні якості громадянина;
• закладати в дітях бажання виявляти увагу й повагу до рідних.
Під час зустрічі діти разом з батьками читали та обговорювали твори великого педагога та письменника Василя Сухомлинського, який створив цікаві казки, оповідання, притчі та виховував у дітей почуття любові до близьких, до рідної домівки, до Батьківщини. Діти взяли участь у бліц-опитуванні «Що означає бути добрим сином, доброю дочкою своїх батьків?»
Діти та батьки змагались у конкурсі «Народ скаже, як зав’яже», спільно шукаючи правильне поєднання слів у мудрі народні прислів’я про родину, про виховання дітей.
????????????????????
На вечорі звучали пісні українських виконавців про родину, про любов до тата і мами, до рідної землі. Українська пісня нагадує, щоб кожен з нас дорожив своїми батьками, думав про них, був поруч у складну хвилину, бо вони вчать порядності, мужності, любові. Вчать своїм особистим прикладом.
У конкурсі «Мікрофон» діти продовжували речення «Я поважаю батьків за те, що…», а батьки продовжували речення «Більш за все я ціную в своїй дитині…». Це було так щемно і хвилююче, бо діти і батьки сказали один одному багато теплих і потрібних слів. Заклопотані повсякденними справами, ми часто не знаходимо на це часу. А такі слова так нам всім потрібні: і дорослим, і дітям – це слова любові, підтримки, вдячності, взаємоповаги.