Тиждень безпеки дорожнього руху

13 по 19 травня 2024 року учні нашого ліцею долучились до Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху. Проведено виховні години у 6 і 10 класах з основ безпеки дорожнього руху та попередження травматизму внаслідок дорожньо-транспортних
пригод в рамках національного проєкту «Безпечна країна».
А щоб дітям було і корисно, і цікаво, провели онлайн квест, який дав змогу перевірити, як учні знають основні правила і вміють їх виконувати у своєму повсякденному житті.

Чи знаєте ви, хто і коли придумав світлофор?????

А в якому українському місті він запрацював вперше?????

Сьогодні з учнями 5 класу в рамках Тижня безпеки дорожнього руху було проведено годину спілкування, під час якої були знайдені відповіді на ці та інші питання!

Хлопці 3-А класу вирушили у подорож через віртуальний світ, де їх чекали цікаві завдання.
????????????????
Разом із своєю вчителькою учні уявили, що вони — відважні дослідники, які стали частиною віртуального квесту, який поділено на шість станцій з правилами дорожнього руху.
Перед мандрівниками постала задача – пройти квест до кінця і виконати на відмінно завдання.
????????
Звісно ж, було цікаво і весело, тому результати роботи сподобалися усім учасникам!????