Дорогі мої друзі, вчителі, учні, батьки

Усім привіт!!!

Дорогі мої друзі, вчителі, учні, батьки, випускники школи "Початок мудрості"!

Користуючись тим, що сьогодні свято Різдва, хочу привітати вас з ним та побажати вам щасливого Різдва, радості, миру й любові до Спасителя нашого Господа Іісуса Христа, рожденому Дитю й Царю всього творіння!

Коли я згадую весь пройдений шлях десятирічного учіння в школі, то я дивуюсь, перш за все, тій різниці, яку я зразу ж відчув, перейшовши до 9-го класу в школу «Початок мудрості»!

Різниці не тільки в прогресивному підході до навчання й в акценті на всебічному розвитку особистості кожного учня школи, але й різниці у наявності духовності й посвяченості Богу та Його Слову більшості учителів, учнів та їх батьків, а також адміністрації школи. Замість жорстокості, знущань та побиття з боку однолітків, які досить часто зустрічаються у загальноосвітніх школах в наші дні, я потрапив у зовсім іншу атмосферу – атмосферу доброти й прийняття, атмосферу готовності віднайти та допомогти виправити помилки і навіть полишити гріхи. Таку атмосферу я не відчував навіть у помісній церкві, яку відвідував разом з батьками на той момент.

Ще, для мене дуже важливо те, що в нашій школі мені допомогли усвідомити цінність осмисленого підходу до учіння. Я маю на увазі цінність розуміння того, про що ти читаєш, що пишеш, обговорюєш на уроці, чи правильно ти пояснюєш факти, про які дізнався у ході навчання.

І найголовніше – це ранкові півчаси! Саме вони й особисте життя тих, хто їх проводив, затверджували в моєму серці Істину й підштовхували мене до того, щоб жити у відповідності до неї. Хоч, нажаль, через відсутність дисципліни мене не часто можна було побачити вчасно на ранкове спілкування; іноді я взагалі пропускав його. Зараз я кажу про це з жалем.

На півчасах також утверджувались ясно в моїй свідомості 8 цінностей школи «Початок мудрості», які без сумніву взяті з Біблії:

- прагнення до Духовності, осмислення Божого призначення для мене й мого життя;

- визнання та виправлення помилок;

- готовність задавати питання та отримувати на них мудрі відповіді;

- Ініціатива не наказуєма, але відповідальна та розумна;

- Партнерство – будь завжди допомогти іншому й прийняти допомогу від друзів;

- завжди користуйся правом Вибору, й при цьому обирай краще;

- Довіра – завжди довіряй більш зрілим людям свої труднощі й переживання і будь надійним другом, якому можна довіритися й на якого можна опертися;

- і постійно виходь на зв'язок з однокласниками, учителями, батьками – будь відкритий до Діалога!

Отже, підводячи підсумок всьому вищесказаному, я можу сказати, що школа «Початок мудрості» зробила важливий глубокий позитивний вплив на моє життя як в плані розумового розвитку, так і в плані мого духовного стану, як християнина, хоч провчився я у ній всього 3 роки (2004-2007 рр.). І я щиро вдячний всім, хто був причетний до цього!

Хай благословить вас Бог!