Джерело всього найкращого та правильного

Школа «Початок мудрості» дала мені дуже багато. Ця школа – джерело всього найкращого та правильного. Коли я перейшла у звичайну школу, був шанс, що я змінюсь під натиском маси, але цього не трапилось тому, що мені потрібно було залишатися собою й нести світло, як цього навчили в школі «Початок мудрості». Тут заклали фундамент мудрості, посадили її паросток, й з роками ця мудрість проявляється і зростає все більше в кожному учні цієї школи. Тільки зараз я починаю розуміти, які саме якості зародились у мені ще в цій школі й розвиваються до сих пір.

Далеко не в кожній загальноосвітній школі виростуть такі люди, які виросли в ній. Однією з важливих складових мого характеру я вважаю стійкість. Під час навчання в школі "Початок мудрості" в мені закладався певний стрижень, який не був би таким, якби я навчалась в іншій школі, не з цими однокласниками, не з цими учителями. Сьогоднішнім  учням хотілося б побажати залишатися стійкими до мирських факторів. Тому що залишатися на правильному шляху – це не тільки правильно й мудро, але ще й просто класно.

Успіхів усім у навчанні та Божих благословінь!